DIES 6 mei!

Op 6 mei komen we samen voor een van de mooiste gebeurtenissen van dit jaar, de 🎉98e dies natalis van de Leidse Studenten Alpenclub🎉🥳. Dit willen we graag met jullie, onze leden, reünisten en andere SAC leden, groots vieren. Het thema van dit jaar is “LSAC never DIES”, refererend aan de mooie wederopbouw die de LSAC de afgelopen jaren heeft kunnen maken. 💙💛
We zullen deze viering aftrappen met een sfeervol diner in de Sociëteit ‘Minerva’. De inloop voor het diner is vanaf 17:26. Na het dineren zullen we tot in de vroege uurtjes met elkaar borrelen, de aanvang van de borrel zal om 21 uur zijn. We kijken er ontzettend naar uit om jullie allemaal te mogen ontvangen. 🤩
Meld je aan voor dit prachtevenement via de link: https://forms.gle/Buxe1LrKk9VtfiAdA
De deadline voor aanmelden is op 25 april.

English
On the 6th of may we will come together for one of the most beautiful events of this year, the 🎉98th Dies Natalis of the Leiden Student Alpine Club🎉🥳. We would like to celebrate this with you, our members, reunions and other SAC members. This year’s theme is “LSAC never DIES”, referring to the beautiful rebuilding of our assossiation that the LSAC has been able to make in recent years. 💙💛
We will kick off this celebration with a dinner in the Sociëteit ‘Minerva’. The walk-in for dinner is from 17:26. After dinner we will have drinks together until the early in the morning, the drinks will start at 9 pm. We look forward to welcoming you all. 🤩
Register for this wonderful event via the link: https://forms.gle/Buxe1LrKk9VtfiAdA
The registration deadline is on April 25th.